SOBOTA   16 CZERWCA ,

06:30    + Zygmunt Grubski – od Marii i Jana Krawczyk wraz z Kingą, od wszystkich sąsiadów z ul. Kazimierza Wielkiego, od rodziny: Czekajło, Głowackich, Szewczyk, Fiszer, od Wandy i Kazimierza Prymas;
08:00    + Maria Szczęsna (5 r. śmierci) oraz za + syna Adasia – od męża z dziećmi;
08:00    + Ludwika (f) Duda – od Stanisławy Sosnowskiej z Doboszowic wraz z rodziną, od Kasi Drażniowskiej;
18:00    + Edmund Grzesiak (1 r. śmierci) – od żony, córki Eweliny i syna Artura z rodzinami;
18:00    + Henryk Zawierta – od Lechosława Zawierty, od rodziny Dudków z Wieruszowa, od rodziny Zawiertów i Przybylskich z Okonia;
18:00    + Zygmunt Laskowski – od córki Joli z mężem i wnuczką;

NIEDZIELA  17  CZERWCA,  XI NIEDZIELA ZWYKŁA
07:00    + Władysław Hanicki (11 r. śmierci) – od żony Henryki i syna Zbigniewa;
08:30    ++ Halina Rokicka (12 r. śmierci), Helena i Franciszek Olszanowscy – od dzieci z rodzinami;
10:00    ZA MIESZKAŃCÓW TWARDOGÓRY;
10:00    + Emilia Chmiel (15 r. śmierci) – od syna Mieczysława z rodziną;
10:00    + Elżbieta Żak od mamy i rodzeństwa z rodzinami;
11:30    + Anna Wilk (2 r. śmierci) – od męża z synami Krzysztofem i Kamilem oraz syna Ireneusza z rodziną;
11:30    Dziękczynna z prośbą o  Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę MBWW dla Karola z okazji 2 r. urodzin – od rodziców i braci;
13:00    O Boże Błogosławieństwo w 10 rocz. kapłaństwa dla ks. Jacka Bielskiego;
13:00    Dziękczynna z prośbą o  Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę MBWW dla Natana  z okazji 1 r. urodzin – od rodziców;
13:00    + Wiesława (f) Bogusławska – od Haliny Obiegło z rodziną, od Marii i Jana Krawczyk z rodziną;
18:00    ++ Wanda Dwornikowska (30 r. śmierci), Stefan, Ryszard, Stefan i Jerzy;

PONIEDZIAŁEK  18  CZERWCA,
06:30     + Mirosław Trzciński – od sąsiadów Małgorzaty i Piotra Hanickich, od Henryki Hanickiej z synem Zbigniewem, od Pawła Hanickiego z rodziną,
od Marka Matysiaka z rodziną;
08:00    + Danuta Staszewska – od Teresy Pienio, od rodzin: Rudkiewicz, Gąsior, Szwajda, Szymańska, Franc, Wandy i Mariana Mucha z Twardogóry;
08:00    + Krystyna Bartczak – od rodziny Wojcieszak, Krywko z Goli W., od sąsiadów  Kowalskich i Szymczaków z Goli W., od rodzin: Orzechowskich, Lebedyńskich, Babuli, Wodziak, Juszczak, Wulkiewicz, od Mariusza Kowalskiego z rodziną;
18:00    +Zygmunta Grubski – od wnuka Adriana z żoną Anna, wnuka Krystiana i Joanny, wnuka Bartka z Katarzyną, wnuczki Natalii i Mateusza;
18:00    ++ Jan Proć, Józefa (f), Lubomira (f) Bartczak – od rodziny;
18:00    + Stanisław Kanak – od Genowefy i Jana Ratajczak, Jarosława i Tomasza Ratajczak z rodziną, Edwarda Górkowy z rodziną;

WTOREK   19  CZERWCA,

06:30    + Mirosław Trzciński – od Bogusława Pawełki z rodziną, Łukasza Boskiego z rodziną, od Wiktora Boskiego z rodziną, od Darka Leszczyny i załogi firmy LEMAL;
08:00    +Krystyna Bartczak – od koleżanek i kolegów córki Bogusławy z montażu Łączników i Kontroli jakości SP SPAMEL Twardogóra;
08:00    + Danuta Staszewska – od Elżbiety i Zenona Kozłowskich, Marii Krawczyk i Zofii Czajkowskiej, od sąsiadów rodzin: Urbanów i Augustyniak;
18:00    + Zygmunt Grurski – od wnuczek Julii i Oliwii, od chrześnicy Sylwii Józiak, od chrześniaka Waldemara Krążyńskiego;
18:00    + Jacek Konopacki – od rodziny Dysmów, Orlikowskich i Januszkiewiczów;
18:00    + Kazimiera (f) Zawada – od Danuty Sopalińskiej i Haliny Puchalskiej z rodzinami;

ŚRODA   20  CZERWCA,
06:30    + Teresa Szulc – od Ireny Dolińskieji Bogdana Dolińskiego z żoną, od zakł. Pogrzeb. Warczak;
08:00    + Zygmunt Grubski – od rodziny Gąszczaków i Paluszaków, od Teresy Pienio i Krystyny Leszczyszyn z rodzinami, od kolegów syna Darka;
08:00    + Krystyna Bartczak – od Dyrektora,  Pracowników i Emerytów Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Twardogórze;
18:00    NOWENNA
18:00    ++ Teresa (6 r. śmierci) i Kazimierz (41 r. śmierci) Dwornikowskich – od córki Barbary z Edwardem;
18:00    + Ludwika (f) Duda – od rodziny Skorupka i Więckowskich;

CZWARTEK  21  CZERWCA, WSPOMNIENIE  ŚW. ALOJZEGO   GONZAGI
06:30    + Teresa Szulc – od sąsiadów Wojtasik, od Teresy Pluszkiewicz z rodziną;
08:00    + Krystyna Bartczak – od syna Józka z żoną i dziećmi;
08:00    + Danuta Staszewska – od sąsiadów Jadwigi i Henryka Lisek, od rodziny Dzięgielewskich i Schubertów, od rodziny Kowalskich;
15:30     MSZA ŚW. ZAKOŃCZENIE    KL. III GIMNAZJUM
18:00    + Mirosław;
18:00    ++ Zofia i Piotr Kawałko – od córek Stefanii i Bronisławy;
18:00    + Zygmunt Grubski – od Ireny Chmiel z rodziną, od rodziny Dulik i Gotkiewicz, od Doroty Mak-Wypych z mężem;

PIĄTEK   22  CZERWCA

06:30    + Janina Jundził – od kolegów z pracy syna Zdzisława, od rodziny Babierzeckich, od zakł. Pogrzeb. Warczak;
08:00    ++ Irena, Antoni oraz ks. Edward Zaremba;
08:00    + Ludwika (f) Duda – od rodziny Kubackich i Bernackich z Moszyc;
09.00     MSZA ŚW. ZAKOŃCZENIE    KL. I - III
18:00    + Jan Guzek – od dzieci;
18:00    + Kazimierz Siwa– od rodziny Zarankiewicz;
18:00    + Stanisław Kanak – od Tadeusza Mikołajek, Barbary i Jana Górkowy, Danuty i Franciszka Maćkowiak z rodziną;


SOBOTA   23 CZERWCA ,
06:30    + Maria Szypa- od syna Mieczysława z żoną i córką;
08:00    + Jerzy Palma – od Darka Palma z rodziną, kuzyna Bogdana Bogusławskiego z rodziną, kolegów z utrzymania ruchu narzędziowni firmy Bosch;
08:00    + Henryk Zawierta – od Babarowskiej z rodziną, od Małgorzaty Bilskiej z mężem, od Urszuli i Edwarda Mielczarek;
18:00    Dziękczynna w dniu Imienin Jana Dunajczyka oraz o Boże błogosławieństwo dla Piotra, Weroniki i Stanisława Dunajczyków;
18:00    ++ Józefa (f) i Jan Proć;
18:00    ++ Stanisław Rachel, Katarzyna Kubiak, Piotr, Kazimierz, Hieronim i Kazimiera (f) Kubiak i za zm.  rodziny Rachel;