SOBOTA   24 LUTY,  MIESIĘCZNE WSPOMNIENIE M.B. WSPOMOŻENIA WIERNYCH

06:30    + Wiesława (f) Bogusławska – od rodziny Kubickich z mamą i od rodziny Drozdowskich;
08:00    O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla całej Rodziny;
08:00    + Anastazja Walter (1 r. śmierci) – od córki Emilii z mężem, wnuczką Kamilą i córką Agnieszką, od syna Bogdana z żoną Janiną, od córki Stanisławy z rodziną, córki Marii z mężem Stanisławem, córki Ireny z rodziną, Haliny Piotrowskiej;
18:00    ++ Anna i Piotr Chrabańscy – od Eweliny i Jarosława Mikołajczyk;
18:00    + Henryk Zabawa (11 r. śmierci) – od żony i dzieci z rodzinami;
20:00    W intencji Ojczyzny, za Pasterzy Kościoła, za Kaplanów pracujących w naszej parafii   – od KOŁO RADIA MARYJA;


NIEDZIELA  25 LUTY, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
07:00    + Kazimierz Kawalec – od żony;
08:30    + Stefan Olek – od pracowników Urzędu Miasta i Gminy  w Twardogórze;
08:30    ++ Antoni, Anna Jerzy i Katarzyna Panas – od rodziny;
10:00    + Teofil Ostrowicz (4 r. śmierci) – od żony i dzieci z rodzinami;
10:00    ++ Rodzice: Kazimiera (f) i Stanisław oraz Franciszek Bąk – od siostry z rodziną;
11:30    + Katarzyna Kremza – od wnuczki Magdaleny z mężem, od wnuczki Aleksandry z rodziną, od wnuka Sławomira;
11:30    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców z przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej;
13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ireneusza Mimietz w 40 rocz. urodzin – od żony z córeczką, rodziców i siostry z rodziną;
18:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu urodzin - od męża, dzieci i rodziców;


PONIEDZIAŁEK   26 LUTY, 
06:30    + Andrzej Piaskowski (36 r. śmierci) – od ks. Adama ;
08:00    + Jan Norowski – od Józefa Rogala z rodziną, od Hamarskiej Krystyny  z rodziną, od rodziny Blabuś, Hanickich i Puchalskich;
08:00    + Marian Małaniak – od Janiny Piech, od Krystyny i Adama Łuczak, od Katarzyny i Piotra Piech;
18:00    + Mirosława (f) Henczel – od córki z rodziną;
18:00    + Józef Obiegło – od Marii i Jana Paprockich z rodziną;
18:00    + Janina Krzywania – od siostrzenicy Doroty z mężem, siostrzeńca Marka z żoną, od siostrzeńca Andrzeja z żoną;


WTOREK  27 LUTY,
06:30     + Marian Małaniak – od rodziny Grubskich, od kuzyna Heńka z rodziną, od Joli i Bogdana Hnatów z rodziną;
08:00    + Katarzyna Kremza – od Elżbiety i Mieczysława Chrąchol, od Zofii i Andrzeja Cieluch z rodziną, od Wiesława Krzywańskiego z rodziną;
08.00    + Katarzyna Kremza – od rodziny Michałowskich z Chełstówska, od Bogdana Kołeckiego z rodziną, od Krystyny i Jana Wieczorek z rodziną;
18:00    Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Jasia oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców;
18:00    ++ Jan, Janina, Anna – od rodziny;
18:00    + Wiktor Kleinert – od Henryka Dulik z żoną i dziećmi, od rodziny Lorek i Olszowskich, od rodziny Franc;


ŚRODA  28 LUTY,
06:30    + Marian Małaniak – od Mariana Małaniak z żoną Zdzisławą, od cioci Stefanii Małaniak, od Eli  Seitz z rodziną;
08:00    + Tadeusz Ochędzan – od Jolanty i Tadeusza Kiepura, od Aleksandry i Kazimierza Wcisło, od Józi i Jerzego Wcisło z Międzyborza;
08:00     + Anastazja Walter – od współpracowników córki Marii z firmy CBI Wrocław, od Elżbiety  Wietewskiej i Małgorzaty Kozłowskiej, od Anny i
Andrzeja  Pater;
18:00    Nowenna;
18:00    O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla Stiwena;
18:00    + Bronisława (f) Puchalska – od Mirosława Ryrkowskiego z rodziną, od Bożeny Hołubki z rodziną, od rodziny Woroniaków;


CZWARTEK   1 MARCA, 
06:30    + Jadwiga Zalewska (3 r. śmierci);
08:00    O zdrowie i Boże błog. dla Heleny;
08:00    O zdrowie i Boże błog. dla dziecka, które ma się narodzić;
18:00    + Marian Małaniak – od Józefa Piech, od Mieczysława Piech z rodzimą, od Krystyny Rudkiewicz z rodziną;
18:00    + Wiktor Kleinert – od sąsiadów: Paluszkiewicz i Gąsior, od Małgorzaty i Mileny z rodzicami, od Bronisławy i Władysława Gąsiorów;
18:00    O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Szymona – od rodziców;


PIĄTEK   2 MARCA, 
06:30    ZA PARAFIAN; 
08:00    + Tadeusz Ochędzan – od Doroty i Kazika Kasprzyszak, od Eli i Zygmunta Szczot, od Urszuli i Mieczysława Szturyło;
08:00    + Marian Małaniak – od rodziny Skibińskich z Drogoszowic, od Krystyny z Chorzowa, od rodziny Polaków z Domosławic;
18:00    + Józef Obiegło – od córki Doroty z mężem;
18:00    + Józef Obiegło – od Agnieszki i Marty z rodzinami;
19:00    Za dobrodziejów Sanktuarium i dzieła młodzieżowego ;


SOBOTA   3 MARCA, 
06:30    + Marian Małaniak – od Przemysława Szydełko z rodziną, od kolegów i koleżanek Koła łowieckiego im. św. Huberta z Oleśnicy, od Karola Kędzierewicza i rodziny Taźbierskich;
08:00    + Jarosław Szturyło – od sąsiadów  Szypów, od Marii i Jana Gąsior z synem;
08:00    + Jarosław Szturyło – od rodziny Makutów i Mosińskich, od rodziny Kwietniów i Obaków z Częstochowy, od Zbigniewa z rodziną z Krapkowic;
18:00    ++ Kazimierz, Stefania (f), Tadeusz Ławniczak – od Bożeny;
18:00    ++ Franciszek Polelejko (18 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny – od żony z dziećmi;
18:00    ++ Jadwiga i Bernard, Wiktor Kleinert – od rodziny;