1.    W liturgii nowego tygodnia wspominamy:
W ŚRODĘ – św. Łucji
W CZWARTEK – św. Jana od Krzyża

2.    W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła, parafialna grupa Caritas zbiera do puszek dobrowolne ofiary na potrzeby biednych naszej wspólnoty parafialnej.
Z tych ofiar zostaną przygotowane paczki żywnościowe, jako pomoc świąteczna dla rodzin potrzebujących. Jak co roku zbierana jest żywność w sklepach GS-u
i sklepie EKO. Podzielmy się z potrzebującymi.

3.    Dziś o godz. 16.00 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Twardogórze, zaprasza na XV Koncert Bożonarodzeniowy

4.    Osoby głuchonieme zapraszamy w przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 15: 00.

5.    W przyszłą niedzielę taca niedzielna przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

6.    W przyszłą niedzielę zebranie Salezjanów Współpracowników o godz. 16.00.

7.    Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy od przyszłej niedzieli
17 grudnia i będą trwały do wtorku 19 grudnia. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Bartłomiej Polański, salezjanin. Program rekolekcji wyłożony jest na stole z gazetami, umieszczony na stronie internetowej i w gablotach. Skorzystajmy z tego czasu zasłuchania się w Słowo Boże i  ze spowiedzi adwentowej.

8.    W czasie Adwentu zapraszamy do udziału w RORATACH. Jest to  Msza św. wotywna o NMP. Roraty odprawiamy o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku. W miesiącu grudniu Msze św. wieczorne w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) są odprawiane o godz. 17:00 a w niedzielę o godz. 18:00.

9.    Świece na stół wigilijny w cenie 6;- zł można zakupić przy głównym wyjściu z kościoła również młodzież Oratoryjna  rozprowadza ozdoby świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na chore dziecko. W zakrystii można nabyć kalendarz diecezjalny oraz opłatki.

10.    Na nowy tydzień życzymy Wam – Drodzy Parafianie, Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Wspomożycielki.

11.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności: śp. Grzegorz Kowalczyk, Zenon Maksoń, Ludwik Jarząbek, Anna Skibińska.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB