1.    W liturgii nowego tygodnia przypada wspomnienie:

W CZWARTEK --  św. Alojzego Gonzagi

2.    Dziś  taca inwestycyjna z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Bóg zapłać za ofiarność.

3.    Osoby głuchonieme zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 15:00.

4.    W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą z okazji 25 - lecia ślubów zakonnych siostry Racheli. Polecamy siostrę opiece Wspomożycielki oraz naszym modlitwom.

4.    Kończymy rok szkolny. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego
w środę 20 czerwca od godz. 17:00 w Sanktuarium. Msze św. na zakończenie roku szkolnego;
w czwartek 21 czerwca  o godz. 15.30 klasy III Gimnazjum  w Sanktuarium,
w piątek 22 czerwca o godz. 08:00 dla dzieci szkół podstawowych  i Gimnazjum naszego miasta w szkole,  w piątek  klasy I, II i III o godz. 09:00 w Sanktuarium.

5.    W sobotę organizujemy parafialny piknik rowerowy do Olszówki. Wyjazd rowerami z pod plebani o godz. 9.00.

6.     W niedzielę 24 czerwca zbiórka do puszek na Seminarium diecezjalne w Kalisza. Po każdej Mszy św. alumn Seminarium da świadectwo swego powołania.

7.    W przyszłą niedzielę 24 czerwca przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Pragniemy uczcić Maryję Wspomożycielkę Wiernych Jubileuszem ks. Józefa Mokrzyckiego oraz ks. Jerzego Glabasa o godz. 13.00, którzy przed wielu laty posługiwali w naszej parafii a następnie wieczornym nabożeństwem, czuwaniem i modlitwą. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową, adoracją Najświętszego  Sakramentu i procesją Maryjną ze świecami, po nabożeństwie Msza Święta. W sposób szczególny będą się z nami modlić w tym dniu parafianie z Cieszyna i Bukowiny Sycowskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8.    Organizowana jest pielgrzymka  Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 08 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej.

9.    W dniach od  02 do 13 lipca w naszym Oratorium będzie organizowany letni wypoczynek dla dzieci szkół podstawowych, które pozostają w mieście. Koszt 100;- złotych a karty uczestnictwa są do odebrania w zakrystii lub w kancelarii.

10.    W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. niedzielnej o godz. 13:00 w Sanktuarium.

11.    W nowym tygodniu życzymy Wam - Drodzy Parafianie i przybyłym Gościom, Bożego błogosławieństwa i opieki  Twardogórskiej Pani.

12.    W minionym czasie z grona parafian odeszła do wieczności śp. Emilia Gargula.   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB