W nowym tygodniu przypadają następujące wspomnienia w liturgii:

W PONIEDZIAŁEK – św. Jadwigi Śląskiej
WE WTOREK – św. Ignacego Antiocheńskiego
W ŚRODĘ - święto św. Łukasza Ewangelisty
W PIĄTEK – św. Jana Kantego
W SOBOTĘ – bł. Jakuba Strzemię

2.    Przyszła niedziela to Światowy Dzień Misyjny, który rozpocznie tydzień modlitw
za misje i misjonarzy. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na misje.

3.     W środę 18 października Szkła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze, obchodzi swoje święto Patrona, dlatego z tej okazji społeczność szkoły będzie uczestniczyła w uroczystej Eucharystii o godz.: 08:00 rano.

4.    Zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku
o godz. 16:30,  a dorosłych codziennie o godz. 17:15. Środowa nowenna jest w czasie nabożeństwa różańcowego.

5.    W dzisiejszą niedzielę jest taca inwestycyjna. Tydzień temu na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, zebraliśmy do puszek 2650 złotych. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

6.    Osoby głuchonieme zapraszamy dzisiaj, na Mszę św. o godz. 15:00.

7.    Na stole pod chórem wyłożone są kartki na Wypominki, na których wypisujemy imiona naszych zmarłych, za których będziemy się modlić w miesiącu listopadzie. Wypisane kartki oddajemy w zakrystii lub kancelarii. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.

8.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo, a Pani Twardogórska strzeże od wszelkiego zła i niebezpieczeństw.
Ks. Adam Piaskowski SDB

Wikariusz