1.    W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa dla dorosłych w każdy piątek, rano po Mszy św. o godz. 08:30 i wieczorem o godz. 17:30. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30 a dla młodzieży o godz. 19:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do „Bożego Grobu” i na dekoracje świąteczne.

2.    W dzisiejszą niedzielę zwaną „Ad Gentes”. Przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło misyjne oraz na utrzymanie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiarność.

3.    Parafialny zespół Caritas w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie zbierał dobrowolne ofiary na potrzeby biednych naszej wspólnoty parafialnej. Z tych ofiar przygotowane zostaną paczki żywnościowe jako pomoc świąteczna dla potrzebujących. Parafialny zespół Caritas informuje, że jak co roku zbierana jest już żywność w naszych sklepach GS-u i sklepie EKO oraz możemy składać produkty żywnościowe do kosza przy krzyżu w kościele. Podzielmy się z potrzebującymi.

4.    Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 6850;- złotych (taca + koperty).
Bóg zapłać za ofiarność.

5.    Osoby wyjeżdżające na parafialną pielgrzymkę do Krakowa na Misterium Męki Pańskiej w niedzielę 10 marca, proszone są o uregulowanie należności i uzupełnienie danych osobowych.

6.    Grupa AA zaprasza w każdą środę  na swoje spotkanie osoby które widzą siebie problem z nadużywaniem alkoholu. A w ostatnie środy miesiąca zapraszają osoby, które chcą posłuchać ich świadectwa. Początek o godz. 18:00 w domu katechetycznym na I – piętrze.

7.    Przymiarka strojów komunijnych dla chłopców odbędzie się w poniedziałek 26 lutego w Oratorium w godzinach od 17:00 do 18:00.

8.    Prasa katolicka wyłożona jest na stole pod chórem. Jest najnowszy numer Opiekuna.

9.    W kolejnym tygodniu wielkopostnej zadumy, życzymy Wam - Drodzy Parafianie, wszelkiego dobra i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.

10.    W minionym tygodniu z grona parafian odszedł do wieczności śp. Jan Maciejak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB